4. Спростіть вираз -13,24 + b + 4,9 + 8,24 + (-4,9) i знайдіть його значення, якщо b=31-​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Михаил.

Ответ:Зв'язуючи подібні доданки, маємо:

-13,24 + b + 4,9 + 8,24 + (-4,9) = -13,24 + 8,24 + 4,9 - 4,9 + b = -5 + b

Підставляючи b = 31-, отримаємо:

-5 + b = -5 + 31- = 26-

Отже, значення виразу при b=31- становить 26-.

Пошаговое объяснение: