Іванко під час змагань долає дистанцію за 10 с, а Петрик — за 15 с. Визнач довжину дистанції, якщо

швидкість Петрика на 2 м/с менша за швидкість Іванка. Довжина дистанції дорівнює ... км.

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Никита.

Відповідь

60м або 0,06км

Покрокове пояснення:

Швидкість Іванка х км/год, тоді швидкість Петрика (х-2) км/год.

S=V*t
Дистанція, яку пробігли хлопці рівна і становить: 10х км або 15(х-2) км

Маємо рівняння:

10х = 15 (х-2)

10х = 15х -30

10х-15х= -30

-5х = -30

х = - 30 : ( -5)

х = 6 м/с - швидкість Іванка.

10х = 10*6= 60 м довжина дистанції

Або довжина дистанціі становить:

15(х-2)= 15(6-2)= 15*4 = 60 м

60м = 0,06 км