ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА СРОЧНОО На новорічні свята ви купили багато цукерок: 2 кг по 980 грн, 4 кг

по 450 грн і 8 кг по 350 грн. За якою середньою ціною Ви купили всі цукерки? (Відповідь округлити до цілих)

Ответы на вопрос

Отвечает Чуферидзе Алёна.

Ответ: 6560грн стоят все конфеты.

Решение:

1)980×2=1960 (грн) - 1 вид

2)450×4=1800 (грн) - 2 вид

3)350×8=2800 (грн) - 3 вид

4)1960+1800+2800=6560 (грн) - вся сумма