На базу завезли яблука на двох вантажних машинах. На перший було 3 7/20, т, а на другій - на 1

9/10 г менше. Скільки тонн яблук завезли на базу?

Ответы на вопрос

Отвечает Бахарев Артём.

Необхідно знайти суму ваг яблук на двох машинах.

На першій машині було 3 7/20 тонн яблук, що можна перевести в десятковий дріб:

3 7/20 = 3 + 7/20 = 60/20 + 7/20 = 67/20

На другій машині було на 1 9/10 тонн менше, що можна перевести в десятковий дріб і відняти від результату першої машини:

1 9/10 = 1 + 9/10 = 10/10 + 9/10 = 19/10

67/20 - 19/10 = (67/20)*2/2 - 19/10 = 134/40 - 76/40 = 58/40 = 1 18/40

Отже, на базу завезли 1 18/40 тонн (або 1.45 тонн) яблук.