Яке з поданих чисел дорівнює значенню виразу (2 - 17)(26-11)? A -285; Б 285; B-225; Г 225.


Ответы на вопрос

Отвечает Заворотова Лера.

Відповідь:

Г) 225

Покрокове пояснення:

Застосуємо формулу добутку суми і різниці двох чисел:

(a-b)(a+b) = a^2 - b^2

Тоді маємо:

(2-17)(26-11) = (-15)(15) = (-225) = 225