-0.3:х=2/5СРОЧНОООО ПОЕТАПНЕ РОЗВЯЗАННЯ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Матвей.

ділене дільник частка

щоб знайти невідомий дільник потрібно ділене поділити на частку, згідно з правилом виконуєм

-0,3÷х=2/5

-0,3= -3/10

х=-3/10•5/2

х=-3/4

Отвечает Лешків Юра.
-0,3 : х = 2/5
-3/10 • 1/х = 2/5
-3/10х = 2/5
-15= 20х
20х = -15
х = -3/4