Редукційний клапан двигуна трактора МТЗ-80 має форму кулі діаметром 8 мм. Знайти об'єм клапана.


Ответы на вопрос

Отвечает Шаталов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об'єм кулі можна обчислити за формулою:

V = (4/3) * pi * r^3,

де r - радіус кулі.

Радіус кулі рівний половині діаметра, тобто r = 8 мм / 2 = 4 мм.

Підставляючи дані до формули, отримаємо:

V = (4/3) * pi * 4^3 = (4/3) * 3.14 * 64 = 268.19 мм^3.

Отже, об'єм редукційного клапана двигуна трактора МТЗ-80 складає близько 268.19 мм^3.