Известно, что5/6•x=1,найдите значение выражения 2-x


Ответы на вопрос

Отвечает Ульянов Данил.

Ответ:

Спочатку знайдемо значення x за заданою рівністю:

5/6 * x = 1

x = 6/5

Тепер можна використати отримане значення x, щоб знайти значення виразу 2 - x:

2 - x = 2 - 6/5 = 10/5 - 6/5 = 4/5

Отже, значення виразу 2 - x дорівнює 4/5.

Пошаговое объяснение: