Сашко та Вітя однакового зросту. Зріст Віті становить 1/5 метра та 7/8 зросту Сашка. Який зріст у

Сашка?

Ответы на вопрос

Отвечает Кучин Вадим.

Відповідь:

1,6 м

Покрокове пояснення:

Нехай зріст Віті і Сашка х м. За умовою зріст Віті становить:

(1/5 + 7/8 х).
Отже, маємо рівняння:

х = 1/5 + 7/8 х

х - 7/8 х = 1/5

8/8 х - 7/8 х = 1/5

1/8 х = 1/5

х = 1/5 : 1/8

х = 1/5 * 8/1

х = 8/5 .

х = 1 3/5

1 3/5 = 1 6/10 = 1,6 (м) зріст Сашка.
1м = 100см

1,6м = 1,6•100 = 160см

Отже, зріст Сашка 1,6 м або 160 см