Помогите решить 6*(х-7)+13х=7*(2х-6)+27 M+0,15/4,1=m-2,4/2,4 4°(1,5p-1/5)-6 13/15=4-(1,6-1,5x)

2x-1/2-3x+2/5-2-5x/10=1

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Дашуля.

Ответ: Був час тіки на перше

х = 5,4

Пошаговое объяснение:
1. Розкриємо дужки та зведемо подібні доданки:

6*(х-7)+13х = 7*(2х-6)+27

6х - 42 + 13х = 14х - 42 + 27

19х - 42 = 14х - 15

Приберемо від обох частин рівняння 14х та додамо 42:

19х - 14х = -15 + 42

5х = 27

Розділимо обидві частини на 5:

х = 5,4