Знайти площу прямокутного паралелепіпеда при вимірах Висота 5см Довжина 15см Ширина 10см


Ответы на вопрос

Отвечает Кушнаренко Иван.

Ответ:

Площа прямокутного паралелепіпеда може бути знайдена за формулою:

Площа = 2 * (ширина * довжина + ширина * висота + довжина * висота)

Підставляючи відповідні значення, ми отримуємо:

Площа = 2 * (10 см * 15 см + 10 см * 5 см + 15 см * 5 см)

Площа = 2 * (150 кв. см + 50 кв. см + 75 кв. см)

Площа = 2 * 275 кв. см

Площа = 550 кв. см

Отже, площа цього прямокутного паралелепіпеда становить 550 квадратних сантиметрів.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Калита Мирослав.

Відповідь:

Площа прямокутного паралелепіпеда 550 квадратних сантиметрів

Покрокове пояснення:

Площа прямокутного паралелепіпеда може бути знайдена за формулою:

S = 2ab + 2bc + 2ac

де a, b і c - довжина, ширина та висота паралелепіпеда.

Підставляючи відповідні значення довжини, ширини та висоти, отримаємо:

S = 2(1510) + 2(105) + 2(15*5)

S = 300 + 100 + 150

S = 550