1)Знайди 3/4 від 120: (А 90 (Б 160 (В 60 (Г інший варіант ____ 2) Знайди число, якщо 4/9 його

дорівнюють 64: (А 25 Б) 77 В) 144

Ответы на вопрос

Отвечает Намдакова Адиса.

Відповідь:

1-А    2-В

Покрокове пояснення:

1)3/4від 120=120:4*3=90(А)

2)64:4=16*9=144(В)

2спосіб:

х:9*4=64

1/9х+4=64

4/9х=64

х=144