1) Знайдіть значення виразу x - y - z + t, якщо: 1) x = -2,3; у = 4,5; z = -3,8; t = 1,7; 5 2) х=

2 1/3; у= -4 4/9; z= 3 5/6; t= -1 5/12 пожалуйста!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зодорова Мадина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для легшого обрахунку надамо зручнішої формули:

1)  (х-(у+z))+t= (-2.3-(4.5+(-3.8))+1.7= -1.3

2)(х-(у+z))+t=(21/3-((-44/9)+35/6)+(-15/12)=173/36 або 4 цілих 29/36