Дуже треба Розв'яжіть рівняння 1) 4х=-3 2) -0,4х=5 3) -0,2х=-4/15 4) 2х+17=-29 5) 1 2/3+2

11/12х=-1 5/6 Не виконуючи обчислень, порівняйте 1) (-15,3)³ і 0 2) (-3,7)¹⁰ і (-171)⁹ 3) (-3,9)×(2,14)×(-5,37) і 0

Ответы на вопрос

Отвечает Старостенко Макс.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) x = -\frac{3}{4}

2) x = -\frac{5}{0,4}

3) x = -\frac{4}{3}

4) 2x = -12

x = -6

5) -

1) <

2) >

3) >