В овочесховищі було 320 ц овочів.За день привезли ще 150ц моркви,а картоплі на 280 ц більше,ніж

моркви .Скільки всього центнерів овочів стало в овочесховищ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мишкин Михаил.

Ответ:

900 ц

Пошаговое объяснение:

1) 150 + 280 = 430 (ц) - привезли картофеля

2) 150 + 430 = 580 (ц) - привезли моркови и картофеля

3) 320 + 580 = 900 (ц) - овощей стало на овощехранилище