12 + 7,8 8, 1-8, 4 =​


Ответы на вопрос

Отвечает Кинос Маша.

Ответ: 9,66

Пошаговое объяснение: =12-2,34=9,66
якщо треба в звичайному дробі то=12-2,34=9,66=483\50=9 цілих 33\50