Від двох пристаней, відстань між якими 120 км, одночасно назустріч один одному відійшли два катери.

Швидкість одного катера 18 км/год, а іншого 22 км/год. Через скільки голин катери зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Крижановская Ангелина.

Ответ:

Застосуємо формулу відстані:

D = V1t + V2t,

де D - відстань між катерами, V1 та V2 - швидкості катерів, t - час зустрічі катерів.

Підставляємо відомі значення:

120 = 18t + 22t,

120 = 40*t,

t = 120/40 = 3.

Відповідь: катери зустрінуться через 3 години.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кищенко Валерия.

знайдемо час зустрічі двох тіл, які рухаються одне назустріч одному з різними швидкостями:

t = d / (v1 + v2),

де t - час зустрічі;d - відстань між пристанями;v1 та v2 - швидкості катерів.


Підставляємо в формулу дані з умови:

t = 120 / (18 + 22) = 120 / 40 = 3 години.


Отже, катери зустрінуться через 3 години.