Будь ласка допоможіть.Даю 20-30 балів.Обчисліть значення виразу, використовуючи властивості

множення. 1)-4×0,04×(-25)×(-0,9)=;. 2)2×(-0,125)×50×(-3)×(-0,8)=​

Ответы на вопрос

Отвечает Костин Анатолий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)-4×0,04×(-25)×(-0,9)=(-4×(-25))×0,04×(-0,9)=(100×0,04)×(-0,9)= 4×(-0,9)=

= - 3,6

2)2×(-0,125)×50×(-3)×(-0,8)=​(2×50)  × ((-0,125)×(-0,8)) ×(-3)= 100× 0,1×(-3)=

= 10×(-3)= -30