П'ята частина всіх бджіл Вінні Пуха сидить на квітах гречки, одна третя — на квітах липи. А число

їх, що дорівнює потроєній різниці цих чисел, полетіло до польових квітів. Залишилась лише одна бджілка, яка літає туди й сюди, бо її приваблює чудовий аромат жасмину. Скільки було всього бджіл?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврик Виталий.

Ответ:

Позначимо кількість всіх бджіл як х. Тоді з умови задачі можемо записати два рівняння:

1/5 x - кількість бджіл, що сидять на квітах гречки

1/3 x - кількість бджіл, що сидять на квітах липи

Тоді кількість бджіл, які полетіли до польових квітів, можна записати як:

3 * (1/3 x - 1/5 x) = 6/5 x

З умови задачі також відомо, що залишилась одна бджілка, яка літає на квітах жасмину. Отже, кількість бджіл, які не літають на квітах жасмину, становить x - 1.

Таким чином, ми можемо записати рівняння:

x - 1 - 6/5 x = 1

Розв'язавши це рівняння, знаходимо:

x = 25

Отже, всього було 25 бджіл.

Пошаговое объяснение:

Лучший ответ плиз)