Помогите 1) за 3 книжки заплатили 240грн ціна книжок і квитків до театру однакова скільки квитків

до театру можна придбати на 480 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Чичканов Кирилл.

Відповідь:

240 / 30=80(грн)

480 / 80=6(кв.)

Відповідь: 6 квитків

Покрокове пояснення:

Отвечает Алленов Иван.

3 * 2 = 6 квитків

Пошаговое объяснение:

Якщо ціна квитків і книжок однакова то якщо 3 книжки коштують 240 грн то 6 квитків коштують 480 грн тому що 3 книжки множимо на 2 і у нас виходить 6 квитків і перевіряємо 240 теж множимо на 2 буде 480 і ми все перевірили тож правильна відповідь 6 квитків до театру можна придбати на 480 грн.(якщо щось не зрозуміло можеш спитати я поясню)