32/75 його дорівнюють 5/12​


Ответы на вопрос

Отвечает Харисов Георгий.
32/75 буде в значенні як 6/24 а 5/12 в значенні як 3/10 отже,
32/75=6/24
5/12=3/10
отож отримуємо
6/24=3/10, в значенні як 32 до 6