Власна швидкість катера дорівнює 30,5 км/год. Знайдіть швидкість катера за течією річки, якщо його

швидкість проти течії річки становить 28,3 км/год. СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Задорожна Татьяна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Швидкість катера відносно води річки можна знайти за допомогою формули:

V = (V1 + V2) / 2

де V1 - швидкість катера в стійкій воді, V2 - швидкість течії річки.

Якщо швидкість катера в стійкій воді дорівнює 30,5 км/год, а швидкість проти течії річки становить 28,3 км/год, то швидкість катера за течією річки дорівнює:

V = (V1 + V2) / 2 = (30,5 + 28,3) / 2 = 29,4 км/год

Отже, швидкість катера за течією річки дорівнює 29,4 км/год.