Розв'яжи рівняння спростивши спочатку вираз у його лівій частині: 5,3-(х-3.7)=17 СРОЧНО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Юнусов Эмиль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5,3-х+3,7=17

9-х=17

Х=9-17

Х=-8