Обчисліть зручним способом 27×19-37×19=


Ответы на вопрос

Отвечает Аубакирова Жанель.

Відповідь:

-190

Покрокове пояснення:

Можна використовувати розподільну властивість:

1. Розкладемо вираз на множники:

27×19-37×19 = (27-37) × 19

2. Обчислюємо:

(27-37) × 19 = -10 × 19 = -190

Отвечает Иванов Даниил.

Ми можемо спростити це обчислення, використовуючи розклад числа 19 на множники:

27 × 19 - 37 × 19 = (27 - 37) × 19 = (-10) × 19 = -190