Знайди значення виразу 20,8 (13-12,36) - 0,8 12,5 .​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Елена.

Ответ:

Почнемо з обчислення виразу в дужках, де віднімаємо 12,36 від 13:

13 - 12,36 = 0,64

Тепер підставимо це значення до виразу 20,8 (13-12,36) і отримаємо:

20,8 * 0,64 - 0,8 * 12,5

Далі обчислимо кожен добуток:

20,8 * 0,64 = 13,312

0,8 * 12,5 = 10

Тепер підставимо обчислені значення назад до виразу:

13,312 - 10 = 3,312

Таким чином, значення виразу 20,8 (13-12,36) - 0,8 12,5 дорівнює 3,312.