1. І х І + 17,5 = 38,9 2. І у І - 163 = - 5 3. І х + 17 І – 100 = 0 4. І 19,44 - ІхІ І= 0 5. І

ІуІ – 5,35 І = 15,39 СРОЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Кеншинбаева Мадина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1. І х І + 17,5 = 38,9

І х І =38,9-17,5

І х І =21,4

х= - 21,4,   х=21,4

2. І у І - 163 = - 5

І у І=-5+163

І у І=158

y= - 158  ,   y=158

3. І х + 17 І – 100 = 0

І х + 17 І=100

x+17=-100     або   x+17=100

x=-100-17                x=100-17

x= - 117                    x=83

4. І 19,44 - ІхІ І= 0

19,44 - ІхІ =0

ІхІ=19,44

x= - 19,44    або   x=19,44

5. І ІуІ – 5,35 І = 15,39

ІуІ – 5,35  = - 15,39      або  ІуІ – 5,35  = 15,39

ІуІ = - 15,39+5,35                   ІуІ = 15,39 +5,35

ІуІ =- 10,04                             ІуІ =20,74

В першому рівнянні модуль не може дорівнювати відємному числу

ІуІ =20,74

y=20,74      або y= - 20,74