Майстер, маючи 10 деталей, з яких 3 - нестандартні, бере і перевіряє деталі одну за одною, поки

йому не натрапить на стандартну деталь. Яка ймовірність того, що він перевірить 2 деталі?

Ответы на вопрос

Отвечает Поляничко Варвара.
При перевірці першої деталі є 7 стандартних деталей і 3 нестандартні, тому ймовірність того, що перша перевірена деталь буде стандартною, дорівнює 7/10.

Якщо перша перевірена деталь не є стандартною, залишиться 6 стандартних деталей та 3 нестандартні деталі з 9, тому ймовірність того, що друга перевірена деталь буде стандартною, дорівнює 6/9.

Застосуємо правило добутку для знаходження ймовірності того, що перші дві перевірені деталі будуть стандартними:

(7/10) * (6/9) = 42/90 = 7/15

Отже, ймовірність того, що майстер перевірить дві деталі та знайде стандартну деталь, дорівнює 7/15 або близько 0.47.
Отвечает Хмельовський Віталій.

При перевірці першої деталі є 7 стандартних деталей і 3 нестандартні, тому ймовірність того, що перша перевірена деталь буде стандартною, дорівнює 7/10.
Якщо перша перевірена деталь не €
стандартною, залишиться 6 стандартних
деталей та 3 нестандартні деталі з 9, тому ймовірність того, що друга перевірена деталь буде стандартною, дорівнює 6/9.
Застосуємо правило добутку для знаходження ймовірності того, що перші дві перевірені деталі будуть стандартними:
(7/10) * (6/9) = 42/90 = 7/15
Отже, ймовірність того, що майстер перевірить дві деталі та знайде стандартну деталь, дорівнює 7/15 або близько 0.47.