Знайдіть три числа якщо перше число на 9,21 меннше від другого третє більше за друге на 8,66 а сума

трьох чисел дорівнює 56 ПОМОГИТЕ ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Осина Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) х – друге число, тоді: (х – 9,21) + х + (х + 8,66) = 56 х + х + х – 9,21 + 8,66 = 56 3 • х = 56 + 9,21 – 8,66 3 • х = 56 + 0,55 3 • х = 56,55 х = 56,55 : 3 х = 18,85 – друге числи;
2) 18,85 – 9,21 = 9,64 – перше число;
3) 18,85 + 8,66 = 27,51 – трете число.
Перевірка: 9,64 + 18,85 + 27,51 = 28,49 + 27,51 = 56
Відповідь: перше число 9,64, ІІ – 18,85, ІІІ – 27,51