Установи відповідність між виразами (1-3) та його значення (А-Д) якщо а=1.2 1.2.8а-2.06

2.3.7а+5.6а-4.8а 3.3.02а+0.83а-2.02 а 2.6 б 2.196 в 1.3 г 5.4 д 6.32

Ответы на вопрос

Отвечает Сомойленко Руслана.
1)2,8*1.2-2.06=1,3 В
2)3,7*1.2+5,6*1.2-4.8*1,2=5.4 Г
3)3.02*1,2+0.83*1.2-2.02=2.6 А