Найдите диагональ прямоугольника периметр которого 28 см а одна из сторон 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Бекбаев Сапар.

Ответ:

діагональ прямокутника дорівнює 10 см.

Пошаговое объяснение:

Нехай a і b - сторони прямокутника. Тоді, за визначенням периметру:

2a + 2b = 28

або, спрощуючи:

a + b = 14

Ми знаємо, що одна зі сторін прямокутника дорівнює 6 см, тож нехай це сторона a. Залишається знайти b:

a + b = 14

6 + b = 14

b = 8

Отже, сторони прямокутника дорівнюють 6 см і 8 см.

Тепер, щоб знайти довжину діагоналі, скористаємося теоремою Піфагора для прямокутного трикутника з катетами 6 см і 8 см:

d² = 6² + 8²

d² = 36 + 64

d² = 100

d = √100

d = 10

Отже, діагональ прямокутника дорівнює 10 см.

Отвечает Юдин Руслан.

Ответ:

10

Решение в файле.