3. у двох діжках було 360 л води. Після того, як з першої дiжки взяли 70 л води, а з другої - 80 л,

то в першій діжці стало води у 2 рази більше, ніж у другій. Скільки літрів води було в кожній дiжцi?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Егор.

Ответ:

х-кількість води в першій діжці

у- кількість води в другій діжці

х+у=360

х-70=(у-80)*2

х+у=360

х-70=2у-160

х=360-у

360-у-70=2у-160

-у-2у=-160+70-360

-3у=-450

3у=450

у=150 л( кількість води в другій )

360-150=210л-в першій