З двох сторін лісу назустріч один одному вийшло два лісника. Перший йшов із швидкістю 10 км/год, а

другий - 7 км/год. Зустрі- лися вони через 6 годин. Яку відстань разом пройш ли лісники,​

Ответы на вопрос

Отвечает Хертек Буянтай.

Ответ:Застосуємо формулу швидкості: швидкість = відстань / час.

Позначимо відстань, яку пройшов перший лісник, як x (у кілометрах).

Тоді швидкість першого лісника = x / 6 (км/год).

Аналогічно, позначимо відстань, яку пройшов другий лісник, як y (у кілометрах).

Тоді швидкість другого лісника = y / 6 (км/год).

За умовою задачі, вони зустрілися назустріч один одному, тому відстань між ними можна обчислити як суму відстаней, які вони пройшли: x + y.

Також, ми знаємо, що час, який пройшов, дорівнює 6 годинам.

Застосуємо формулу відстані: відстань = швидкість × час.

Тоді x = 10 км/год × 6 год = 60 км.

Аналогічно, y = 7 км/год × 6 год = 42 км.

Отже, відстань, яку пройшли лісники разом, дорівнює x + y = 60 км + 42 км = 102 км. Відповідь: 102 км.