Якщо шукане число збільшити в 4 рази, а з результату відняти 7, 3 то вийде 18, 3. Знайди шукане

число.

Ответы на вопрос

Отвечает Рамс Катя.

Ответ:

6,4

Пошаговое объяснение:

Нехай, шукане число –  x. Маємо рівняння x*4-7,3=18,3. Знаходимо x: x*4=18,3+7,3; x*4=25,6; x=25,6/4; x=6,4