1) 10 л молока розлили в глечики,по 2 л у кожний.Скільки глечиків наповнили молоком?2)Скласти і

розв'язати обернену задачу на дію множення.

Ответы на вопрос

Отвечает Турарова Элеонора.

1) 10:2=5(гл)
5 гречикiв напомнили молоком
2)Було 5 гречикiв молока по 2 лiтри молока у кожному скiльки всього молока було у кожному глечику ?
2*5=10(л.) Всього було десять лiтрiв молока

Отвечает Папорт Полина.

10/2 = 5 глечикiв
обернена:
5 кувшинов по 2 литра в каждом, сколько литров во всех?
5*2 = 10 лiтрiв