Розв'язати рівняння: 16,8(x-17,9)=8,4. Розв'язок надіслати. помогите пожалуйста дам 20 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Богомаз Аня.

Ответ:

Давайте розв'яжемо рівняння:

16.8(x - 17.9) = 8.4

Розпочнемо зі спрощення:

16.8x - 16.8 * 17.9 = 8.4

Розкриємо дужки:

16.8x - 301.92 = 8.4

Приберемо 301.92 з обох боків рівняння:

16.8x = 8.4 + 301.92

16.8x = 310.32

Тепер поділимо обидві частини на 16.8, щоб виразити x:

x = 310.32 / 16.8

x ≈ 18.5

Отже, розв'язок рівняння є x ≈ 18.5.

Пошаговое объяснение: