Знайдіть значення х, якщо середнє арифметичне чисел 2,6; 8,5 і х дорівнює 5,9. Дайте відповідь

срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Тортов Илья.

.........................................

Пошаговое объяснение:

............................


Отвечает Лузянина Даша.

(2,6 + 8,5 + х) : 3 = 5,9         /*3

2,6 + 8,5 + х = 17,7

11,1 + х = 17,7

х = 17,7 - 11,1

х = 6,6