Пекар за хвилину виробляє 10 пампушок, а його учень – у 2 рази менше. Скільки пампушок, працюючи

разом, вони вироблять за 7 хвилин?

Ответы на вопрос

Отвечает Бударина Полина.

Ответ:

Пекар 10, учень у 2 рази менше. Отже 10:2 = 5 пампушок виробляє учень за 1 хвилину.

Пекар за 7 хвилин виробить 10х7 = 70 пампушок.

Учень виробить 7х5 = 35 пампушок.

А разом вони вироблять 70 + 35 = 105 пампушок

Отвечает Дельмухаметов Данила.

Ответ:105 пампушок

Пошаговое объяснение:10:2=5 за хвилину учень

10+5=15 разом за хвилину

15*7=105 пампушок за сім хвилин разом