для сортианих ігор у школі придбали 12наборів для гри в бейсбол по 49 грн кожен,7наборів ракеток

для настільного тенісу по 53 грн кожен.Яка вартістьусієї покупки

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:
1)12*49=588(грн)-всього за набори для бейсболу

2)7*53=371(грн)-всього за набори ракеток для настільного тенісу 

3)588+371=959(грн)

Відповідь:вартість усієї покупки 959 гривень.

Отвечает Бусов Аркадий.
12*49=588
7*53=371
588+371=959
Ответ 959