Туфлі коштують 625 грн,а кросівки - у 2 рази більше. Яка ціна кросівок


Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Дарья.

Ответ:

1250 грн

Пошаговое объяснение:

625*2=1250(грн)

Отвечает Асадчих Артём.

Ответ: 1250

625*2=1250(грн)- коштують кросівки