На пошиття п'яти однакових костюмів викорис- тали 25 м тканини. Скільки метрів тканини зна-

добиться для пошиття семи таких костюмів?

Ответы на вопрос

Отвечает Курбанова Милана.
1)25/5=5(м)-на один костюм
2)5*7=35(м)
Отметь как «лучший ответ»