Розв'язок задачі Довжина городу 70м,а ширина - у 3 рази менша. Визнач периметр та площу городу???


Ответы на вопрос

Отвечает Солодухина Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 70÷3= 23,3 - ширина городу

70×2+23,3×2=186,6 метрів - периметр городу

70×23,3= 1631 метр в квадраті - площа городу