Бөлшегінің бөлiмiн өзгертпей, одан: 2 есе, 3 есе, 4 ece, 492. 1) 12 19 6 есе кіші бөлшектерді

жазындар. 5 - бөлшегiнiн алымын өзгертпей, одан 2 ece, 4 ecе, 8 есе 2) 24 үлкен бөлшектерді жазыңдар. ответ:24/10 ; 24/20 ; 24/405×2=10,5×4=20,5×8=40​

Ответы на вопрос

Отвечает Сауляк Нина.

Ответ:

24/10 ; 24/20 ; 24/40

5×2=10,5×4=20,5×8=40​

Пошаговое объяснение: