Потрібна допомога дуже срочно!!! Сума двох чисел 265,а одне з них у 4 рази менше за друге знайди ці

числа Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Хрусталёв Никита.

Відповідь:

одне число 53 , друге число 212.

Покрокове пояснення:

Якщо одне число в 4 рази менше, значить друге число у 4 рази більше .

Нехай одне число х , тоді друге число 4х , а у сумі вони дають 265, маємо рівняння :

х + 4х = 265

5х = 265

х = 265 : 5

х = 53 - одне число ;

53 * 4 = 212 - друге число .

Перевіримо:

53 + 212 = 265

265 = 265

Відповідь : одне число 53 , друге число 212.