56×5+2; 2567+675; 112×2​


Ответы на вопрос

Отвечает Скубченко Ангелина.

Ответ:

1) 282; 2) 3242; 3) 224

Пошаговое объяснение:

1) Спочатку виконується множення, а потім додавання:

56*5 = 280; 280+2 = 282

2) 2567+675 + 3242

3) 112*2 = 224