Розв'яжи задачу на одночасний рух в одному напрямку. Два велосипедисти виїхали одночасно в одному

напрямку. Швидкість першого - 12 км/год, другого 16 км/год. Якою буде відстань між велосипедистами через 3 год? Розв'язання 1) 2) 3) Вiдповiдь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Гималиев Серёжа.

Відповідь:

12 км

Покрокове пояснення:

Знайдемо яку відстань проїде перший велосипедист за 3 год:

S_{1}=v_1\cdot t_1= 12 \cdot 3=36 км

Знайдемо яку відстань проїде другий велосипедист за 3 год:

S_{2}=v_2\cdot t_2= 16 \cdot 3=48 км

Тоді відстань між ними буде:

L=S_2-S_1=48-36=12 км