Допоможіть решить (y+3)*(y²-2y+5)


Ответы на вопрос

Отвечает Харьков Богдан.

Ответ:

y³+y²-y+15

Пошаговое объяснение:

(y+3)(y²-2y+5)=y(y²-2y+5)+3(y²-2y+5)=y³-2y²+5y+3y²-6y+15=y³+y²-y+15

Якщо моя відповідь правильна, то позначте її як найкращу, будь ласка