Знайди найбільш спільний дільник чисел c і d, якщо c=2*3*3*11 і d=2*3*7*13 А.18 Б.12 В.10 Г.6​


Ответы на вопрос

Отвечает Атепалихина Екатерина.

Ответ: г) 6

Пошаговое объяснение:

c = 2 * 3 * 3 * 11 = 198

d = 2 * 3 * 7 * 13 = 546

НСД (198 ; 546) =  2 * 3 = 6