Річка Ворскла має довжину 464 км. На територію Полтав- щини припадає 48,7% усієї її довжини.

Скільки кіломе- трiв Ворскли протікає територією Полтавської області?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пучихина Полинка.

464км = 100%

X км = 48,7%

X = 464×48,7÷100

X = 22596,8÷100

X = 225,968

Відповідь: 225,968 кілометрів.

Отвечает Спирин Павел.
464км = 100%
X kM = 48,7%
X=464×48,7÷100
X= 22596,8÷100
X= 225,968
Відповідь: 225,968 км