Одна сторона прямокутника дорівнює 6 см, а інша— у 5 разів більша. Знайди сторону квадрата ,

периметр якого дорівнює периметру цього прямокутника! Допоможіть, даю 20 балів!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Логвинов Максим.

Ответ:

длина--6м

ширина в 3 раза меньше

периметр--?

6:3=2см(ширина)

р=2*(а+в)

р=2*(6+2)=2*8=16см