Поїзд має пройти шлях між містами А і В, що дорівнює120 км. Він пройшов вже 45цієї відстані.

Скільки кілометрів вже пройшов поїзд? Помогите ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Тришин Никита.

Ответ:

45% відстані **

120 км-- 100%

х км ------ 45%

х= 120*45/100= 5400/100=54 (км)

відповідь: 54км

Пошаговое объяснение:

дай 5 зірок